Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dekoracjach balonowych oraz sprzedaży balonów wypełnionych helem i powietrzem. Na co dzień działamy na terenie Jastrzębia-Zdroju i sąsiednich miast.

!!!!NIE JESTEŚMY SKLEPEM STACJONARNYM !!!! 

Przy ul. Opolskiej 1 w Pawilonie Handlowym mieści się nasza pracownia.

Realizujemy zamówienia

w dni robocze od godziny 16:00 - 18:00

w weekend  między 8:00 - 13:00 

Tworzymy pod zamówienie kompozycje balonowe na każdą okazję i każdą kieszeń. Doradzamy i pomagamy we wszystkim - wystarczy się z nami skontaktować. Realizujemy również indywidualne zamówienia pod klienta tak, aby zawsze był zadowolony.

Nasza działalność jest wyjątkowa, ponieważ wszystkie zamówienia przyjmujemy drogą elektroniczą bądź telefoniczną - dzięki czemu klient zaoszczędza czas i pieniądze. Nie posiadamy sklepu stacjonarnego, ponieważ są to dodatkowe koszta, które finalnie i tak musi pokryć klient w marży. My tworzymy  profil naszej firmy tak, aby klient miał zaoszczedzony czas i pieniądze przy najwyższej jakości usług i towarów.

Dlaczego my?

Jesteśmy jedyną firmą w okolicy, która specjalizuje się tylko w balonach - chcemy być w tym najlepsi pod względem jakości usług, towarów i cen.

  • każde zamówienie na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój i Pawłowic dostarczamy pod wskazany przez klienta adres - GRATIS - nawet w weekendy.  Koszt dostawy do innych miast ustalany jest indywidualnie, ponieważ jest uzeleżniony od wartości zamówienia,
  • korzystamy z najnowszych światowych trendów i szkolimy się z najlepszymi,
  • wypełniamy balony helem najwyższej jakości 4.0 - 100%,
  • balony wypełnione powietrzem są napełniane specjalnie przeznaczoną do tego maszyną,
  • zamówienie możesz złożyć drogą elektroniczną przez facebook, instagram, e-mail, formularz na stronie lub po prostu zadzwonić /napisać SMS.

Jak działamy?

To bardzo proste:

Klient składa zamówienie podając numer tel. kontaktowy, adres i datę dostawy -  dostarczamy zamówienie w umówionym terminie pod same drzwi lub bezpośrednio do lokalu czy innego wskazanego miejsca.

Nie trzeba płacić zaliczki do zamówień nieprzekraczających 150zł  - płatność jest gotówką przy odbiorze zamówienia lub przelewem dopiero po wykonaniu przez nas usługi.

Poniżej zamieszczamy nasze najnowsze certyfikaty z miedzynarodowego kursu,

gdzie mogliśmy się uczyć sztuki dekoracji balonowych.

Instruktorem był Luc Bertrand - CBA (Certified Balloon Artist), jeden z najbradziej doświadczonych dekoratorów balonowych na świecie.

Dostawa na terenie Jastrzębia-Zdroju i okolic jest GRATIS

pozostałe miasta ustalane są indywidualnie